Strefa gier VR

03

Strefa gier VR


Oto miejsce stworzone dla międzygalaktycznej rozrywki, które rozrusza nawet najbardziej leniwych turystów – tych solo, tych w parze i z przyjaciółmi. Załóżcie gogle i kontrolery VR, by przekonać się, jak to jest trafić do wirtualnej, kosmicznej rzeczywistości. Bawcie się wspólnie technologiami przyszłości i poznawajcie wszechświat z zupełnie nowej strony.

Za pomocą okularów VR najnowsze gry przeniosą wszystkich żądnych przygód do nowego, naprawdę wspaniałego, świata. Kręte przejścia i efekty specjalne zestawione z budującą nastrój muzyką, pozwolą Wam na przeżycie na własnej skórze przygody, której nigdy nie zapomnicie.

Podróżujecie z dziećmi? Zastanawiacie się, co robić z nimi w Zakopanem w ferie, wakacje czy weekend? Spokojnie. Strefa gier jest przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci! Przyjmuje małe i duże grupy, dla których mamy też specjalny cennik.

Cyberiada zapewni Wam kosmos turystycznych atrakcji, szczególnie, gdy za oknem pasa deszcz lub Zakopane i okolice są… zakopane. Pod śniegiem oczywiście!

Cennik: Strefa gier VR

Motor VR: 5 zł

Rollen Coaster: 5 zł

VR premium: 25 zł – 15 min  |  35 zł – 30 min.

Bilety do kupienia tylko na miejscu.


Galeria zdjęć